підприємцям
споживачам
задати питання
пошук по сайту
РРО
гарячі новини
АЛГОРИТМ ДІЙ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ РРО

АЛГОРИТМ ДІЙ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ РРО


АЛГОРИТМ ДІЙ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ РРО
АЛГОРИТМ ДІЙ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ РРО
В. Введення РРО в експлуатацію відбувається після того, як у сервісному центрі ви отримаєте довідку про резервування фіскального номера.

Далі Центр сервісного обслуговування за інформацією від ДПС вводить ваш апарат в експлуатацію та опломбовує його. При цьому оформляє довідку про опломбування та акт введення в експлуатацію. До речі, ЦСО має надати вам також оригінал (у паперовому вигляді) цього Акту.

Термін введення: протягом 3-х календарних днів.

Якщо РРО був введений в експлуатацію своєчасно, ви отримаєте в своєму електронному кабінеті Свідоцтво про реєстрацію РРО (Реєстраційне посвідчення). Це означає, що процедура реєстрації успішно пройдена! Тепер можна встановити його на робоче місце, підключити до інтернету й користуватися.

Датою введення в експлуатацію РРО є відповідна дата, що зазначається в паспорті (формулярі) РРО, акті введення РРО в експлуатацію, та від якої обчислюється гарантійний строк експлуатації РРО.
Така дата вноситься до інформаційної системи ДФС при первинній реєстрації РРО та від цієї дати обчислюється строк служби РРО.

Податківці посилаються на п. 13 Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого постановою КМУ від 12.05.2004 р. № 601 (далі - Порядок № 601), за яким після закінчення робіт з введення РРО в експлуатацію представник центру сервісного обслуговування робить запис в експлуатаційних документах, складає довідку про опломбування РРО та акт введення його в експлуатацію.

До експлуатаційних документів належить паспорт (формуляр) РРО, який повинен мати окремі розділи для внесення даних щодо введення реєстратора в експлуатацію та його гарантійного (післягарантійного) ремонту (п. 7, 8 Порядку № 601). При цьому гарантійний строк експлуатації РРО обчислюється від дати введення його в експлуатацію (п. 18 Порядку № 601).

Дякуємо за прочитану статтю!
Вас зацікавить
Відео
Задати питання
Види РРО для ФОП чи ТОВ
Як зареєструвати РРО для ФОП чи ТОВ у податковій

Виникли питання?

Ми з радістю відповімо
Маєте питання?
Ми з радістю відповімо