Новини

Податок на авто в Україні

👼🏻А скільки рочків вашому, ще немає п’яти?
А у вас одне, два або декілька?

І все це не про ваших милих дитяток 🙂
Хоча, дивлячись з якої сторони подивитись🧐

🏎Не дарма кажуть, що авто - як член сім’ї, ба більше - як ваша мала дитина.
💸 За все треба платити і, якщо ви стали щасливим власником новенького авто (якому ще не виповнилося п’ять років), і середньринкова вартість якого перевищує 2,25 млн грн (~$85 тис).. то вам доведеться оплачувати не тільки бензин, страхування, періодичні ТО, а щей податок на вашого дорогого красунчика або красуню.. і не мало не багато, а 25 тис грн на рік (трохи більше 2 тис грн/міс).
☝🏻А якщо у вас не одне таке щастя - то, звісно, за кожного.

💰Чи знаєте ви його середньоринкову вартість?
Це визначає не автосалон або той, хото вам її люб’язно продав, а Мінекономіки, власною персоною, станом на 1 січня року, у якому ви зараз живите (уважно враховуючи марку, модель, рік випуску, об’єму двигуна та типу пального або його відсутності, як то Тесла)

Наприклад, за цим посиланням можна в пару кліків дізнатись ринкову вартість 👉🏻 https://www.me.gov.ua/Vehicles/CalculatePrice?lang=uk-UA

😎 Проігнорувати або ж просто закрити очі на цю постанову не вийде. Так як за порушення сплати податку до 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати, передбачено штраф у розмірі 10 % погашеної суми податкового боргу, а при затримці оплати понад 30 календарних днів - штраф 20 % погашеної суми податкового боргу. Крім того, на суму не сплаченого податку нараховується пеня у порядку, визначеному ст. 129 Податкового кодексу.
Тож, якщо ви любите новеньких конячок та розкіш - потрібно зважати на відповідні закони нашої з вами Держави!

🚦Ні гвоздя ні жезла вам, дорогі автовласники!

🟣 myTAX.com.ua - ІНФОРМАЦІЯ НАША - ЦІННІСТЬ ВАША 🔝

==========
#нашаінформаціявашацінність#майтакс#простопроналогиукраина#простопроподатки#податкиФОП#реєстраціяФОП#реєстраціярро#реєстраціяпрро#податокнавто2021#податки2021#україна#autoukraine#купитьавтомобиль2020#купитьавтокиев#автоизевропы#автоизсша#автосалоныкиев#купитьмашинукиев#машинаизсалона#новаямашинакупитьукраина#iloveukraine#kyiv#ilovekyiv

Гарячі новини